Preprodukcia

Po dohode začíname pracovať na lightmotíve, ktorý si spolu odobríme. Ak máš vlastnú predstavu, super. Spolu nájdeme to čo sa dá zlepšiť.

Produkcia

Niektoré videá vyžadujú náročnejšiu, iné žiadnu produkciu. Táto časť zahŕňa zabezpečenie všetkých súčastí potrebných na nakrúcanie.

Nakrúcanie

Vyčekujeme počasie, pripravíme techniku a točíme. Niekedy sme hotový za pár hodín, inokedy nestačí ani jeden deň. Túto časť máme najradšej.

Strih

Natočený materiál treba spracovať, učesať, vybrať to najlepšie. Niekedy posielame tzv. surový nástrel, ktorý si s tebou odobríme.

Postprodukcia

Natočený materiál treba spracovať, učesať, nastrihať, nafarbiť… vybrať to najlepšie. Niekedy posielame tzv. surový nástrel, ktorý si s tebou odobríme.

Zvukové korekcie

Ďalší dôležitý krok je korekcia hlasov. Majster zvuku nastavý všetky potrebné hodnoty, pridá zvukové efekty a vyberie (kúpi) podmazovú hudbu.

Grafické práce

Tvorba animovaného loga vo videu, natrackované infografiky, ale aj statické grafiky robíme v tejto fáze.

Schvaľovanie

Hotové video posielame k pripomienkovaniu kompetentnému človeku. Vždy jednému. Pripomienky zapracujeme a video sfinalizujeme.

Heureka

Video (ak je to potrebné) odovzdávame v 1:16 a 1:1, verziu s titulkami a bez. Tiež vytvoríme náhľadovú fotografiu. Heureka.