Matte Box DP500III
Matte Box DP500III

Robustný, pevný a zároveň ľahký. Matte Box sa používa na elimináciu odleskov a odrazeného svetla, ktoré smeruje do objektívu a rapídne znižuje kontrast záznamu.

Follow focus
Follow focus

Bočné ostrenie na 15 mm rig systém. Nastaviteľný pre väčšinu DSLR objektívov s možnosťou označenia začiatočného a konečného bodu ostrenia pomocou posuvníkov alebo kresliacej plochy priamo na krúžok ostrenia.

Camvate ARRI Rosette Handgrip
Camvate ARRI Rosette Handgrip

Hliníkové rozetkové rukoväťky ARRI poskytujú super flexibilitu pri nastavovaní ramenného rigu. Sú pevné a stabilné. Rukoväte sa nepretáčajú ako na plastových napodobeninách.

Baseplate FOTGA DP500III
Baseplate FOTGA DP500III

Jadro rigu Fotga DP500III. Čo sa mi na ňom najviac páči, je pevnosť. Iné, hlavne plastové rigy, s ktorými som robil, boli skôr doplnok na oko, ktorý sa ťažko používal. CNC kov v kombinácii s hliníkom je tuhý, pevný a priznajme si aj krásny. [...]

Zdroj napájanie V-Mount
Zdroj napájanie V-Mount

Zásobník pre V-Mount batériu s 15 milimetrovým úchytom na rig + zdroj pre Sony A7/A7R/A7S II III A9 A6500, Panasonic GH4/5/5s, Canon EOS 5D 6D 7D II III Nikon D850, Monitor, led svietenie...

Genesis Magic Arm 7.0
Genesis Magic Arm 7.0

Multifunkčné rameno, vybavené dvomi štandardnými 1/4" skrutkami. Maximálna záťaž 2,5 kg. Maximálna dĺžka 18,5 cm. Váha 240 g.

Feelworld LUT6 6″ Ultra Bright
Feelworld LUT6 6″ Ultra Bright

Dotykový kamerový monitor s 15 cm uhlopriečkou a vysokým jasom (2.600 cd/m²) a podporou LUT. Vysoký jas je super hlavne do situácií, keď ti svieti silné slnko. Stále vidíš na displej.